Spread the love

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

İç Denetim ve Bağımsız Denetim

  • proje gerekliliklerinin uygulanışı,
  • iletişim tarzları,
  • kılık-kıyafet düzeni
  • ve genel görünüm bazında

denetim personeli tarafından rutin olmayan gün ve saatlerde gündüz/gece kontrolüne tabi tutulmaktadır. Yine de projelerin başarısının sürdürülebilir standartlara sahip olabilmesi için eksiksiz denetimine bağlıdır. Bu da ancak düzenli yürütülen iç denetimlerin, ayrıca bağımsız bir kuruluş tarafından doğrudan müşteriye raporlanmak suretiyle ikincil bir denetim süreciyle mümkün olabilir.

Asist Güvenlik olarak hizmet verdiğimiz tüm projelerde müşterilerin bilgisi dahilinde oryantasyon eğitimleri veriyoruz. Çünkü işimizi doğru ve sorunsuz yapabilmemiz için, her projenin kendine has dinamiklerini ve sosyal yönünü tüm yönetici ve personel kadromuzca özümsemiş olmamız gerekir. Asist Güvenlik olarak, personel ekiplerimizi projelerin özüne göre oluşturuyoruz. Bu sayede özel eğitim kurumlarından hastanelere, kamu kurum ve kuruluşlarından site ve rezidanslara kadar geniş bir spektrumda hizmet verebiliyoruz.

Ücretsiz Güvenlik Danışmanlığı


Kurumsal işleyiş, metodolojik eğitimler, bağımsız denetim, sektör deneyimi ve gerçek ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmiş organizasyon yapısı ile Asist Grup, müşterilerine profesyonel hizmeti, butik ve projeye özel çözümlerle birlikte sunmaktadır.


Spread the love