Spread the love

Asist Grup, plaza ve sitelerde “mavi yaka” personelin tümünü aynı organizasyon çatısı altından sağlamaya taliptir. Grubun servis ve temizlik sektöründe hizmet veren şirketi Asist Servis-Temizlik, kurum değerlerine bağlı kalarak, güvenlik personeliyle uyum içerisinde, yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Çünkü biliyoruz ki, “Güvenli ve temiz bir çevrede yaşamak en doğal hakkınız!”

Asist Servis-Temizlik olarak işimizi, beyaz yakaların çalışma ortamındaki yaşam standartlarının, aynı ortamda çalışan mavi yakaların mutluluğuyla bağlantılı olduğunun bilinciyle, insanı faktörünü önemseyen personel politikamızla özenle ve disiplin içinde yapıyoruz. Doğru personel politikası sonucunda rotasyonun minimumda tutulduğu temizlik ekiplerimiz ile problemler henüz yaşanmadan önleniyor. Çünkü Asist Servis-Temizlik olarak tüm ekiplerimizi bir aile bilinciyle oluşturuyor, böylece yüksek iş performansını maksimum iş etiği ile birleştirebiliyoruz.

Asist Servis-Temizlik olarak tüm projelerimizde geliştirdiğimiz Servis-Temizlik Yazılımı ile hizmet veriyoruz. Böylece müşterilerimiz tek bir yazılımla hem güvenlik hem de temizlik organizasyonu takip edebilirken, envanter kontrolü, sipariş takibi gibi birçok işlemi internet erişimi olan herhangi bir cihazda, tek bir panel üzerinden kolayca gerçekleştirebiliyor. Çünkü inanıyoruz ki, “Her yeni güne temiz bir pencereden bakmak en doğal hakkınız.”

Ücretsiz Güvenlik Danışmanlığı


Kurumsal işleyiş, metodolojik eğitimler, bağımsız denetim, sektör deneyimi ve gerçek ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmiş organizasyon yapısı ile Asist Grup, müşterilerine profesyonel hizmeti, butik ve projeye özel çözümlerle birlikte sunmaktadır.


Spread the love