Köroğlu Sk. No: 44 Avcılar / İstanbul 0212 698 97 91 info@asistgrup.net

Adres

Köroğlu Sk. No: 44 Avcılar / İstanbul

Telefon

0212 698 97 91

E-posta

info@asistgrup.net

ASİST GÜVENLİK

Her Şey Kontrolünüz Altında

Asist Güvenlik olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz tüm güvenlik hizmetlerinde öncelikli Modüs operandını (ülke tecrübesi) baz alarak çalışmalar yapmaktayız. Daha sonraki aşamalarda riskleri belirleyerek ülke, mimari yapı, yakın çevre, sektör kurum tecrübeleri içeren saptamalar yaptıktan sonra hizmet vermeye başlarız.

Teklif Alın

Sizi Tanıyoruz

İhtiyaçlarınızı, güvende hissetmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Güvenlik anlayışınızın her köşede bir güvenlik görevlisi görmek yerine, güvende olduğunuzun bilinciyle huzur içinde yaşamak olduğunu biliyoruz. Yanlarında olmadığınız zamanlarda, sevdiklerinizin güvende olduğundan emin olmak istediğinizi biliyoruz. Çocuklarınızın güven içinde oyun oynayabileceği bir yaşam alanı düşlediğinizi biliyoruz.

Bu yüzden birinci önceliğimiz her zaman siz ve sevdiklerinizin güvenliği… Biz sadece sizi ve mal varlığınızı değil, yaşam alanınızdaki tüm canlıları da koruyoruz. Sizi prosedürlerle meşgul etmiyor, yaşam alanınızı sizin ve sevdikleriniz için huzurlu ve güvenli bir yer haline getiriyoruz. Ona “yuva” diyebilmeniz için 7/24 çalışıyoruz.

Sizi Önemsiyoruz

Yaşam alanınız, iş yeriniz ve yaşadığınız muhit sürekli değişim içinde… Bu güvenliğinizi sağlayan insanlar için de geçerli. Yeni insanlar demek, kabul edilmesi gereken yeni riskler demektir. Peki, sürekli bir insan sirkülasyonunun yaşandığı bir ortamda kime güvenebilirsiniz?

Asist Güvenlik olarak, yaşam alanınızın ya da iş yerinizin ihtiyaçlarına özel, kalıcı güvenlik ekipleri oluşturuyoruz. Ekip bilinci içinde çalışan personelimiz, sizi rahatsız etmeden dünyanıza uyum sağlıyor. Biz; yeni eve taşındığınızda, terfi aldığınızda, evlendiğinizde ve aileniz büyüdüğünde yanınızdayız. Bizi tanıyorsunuz. Biz size tanıdığınız ve güvendiğiniz güvenlik personeli tarafından korunmanın güvenini sunuyoruz.

Sorun Çözüyoruz

İş alanımız her ne kadar “güvenlik”, yani başka bir deyişle tatsız problemlerle başa çıkmak olsa da, hizmet sektöründe olduğumuzu hiçbir zaman unutmuyoruz. Asist Güvenlik olarak size hayal ettiğiniz, sorunsuz güvenlik hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

Bunun için güvenlik hizmeti vereceğimiz bölgeyi inceliyor, yaptığımız keşif sonrası detaylı risk analiz raporları hazırlayarak muhtemel problemleri önceden tanımlıyoruz. Güvenlik açığı oluşturabilecek zayıf noktalara gereken güçlendirmeleri öneriyor, problemleri mümkünse henüz çıkmadan çözüyoruz. Özel durumlarda sizden gelecek taleplere hızlı geri dönüş yaparak, destek personel ve ekipman taleplerinizi karşılıksız bırakmıyoruz. Çünkü, ancak talep ettiğiniz hizmeti size eksiksiz olarak sunabilirsek işimizi doğru yaptığımızı biliyoruz.

Hizmetlerimiz

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Alarm/dahili kamera sistemleri kurulumu

Fiziki Güvenlik

Güvenlik personeli desteği

Özel VIP Koruma

Özel eğitimli güvenlik personeli

K9 Koruma Hizmeti

Şüpheli şahıs ve paket denetimi ve hızlı müdahale

Güvenlik Danışmanlığı

Projeye özel risk analizi ve güvenlik politikası oluşturulması

Risklerin Belirlenmesi

Projeye özel risk analizi

Prosedürlerin Hazırlanması

Uluslararası standartlarda hazırlanan, sistematik güvenlik prosedürleri

Senaryoların Hazırlanması

Risk analizi doğrultusunda hazırlanan güvenlik senaryoları

Drill Çalışmalarının Yapılması

Risk analizi doğrultusunda personele verilen operasyonel eğitimler

Hizmet Alanlarımız

Güvenlik iç içe geçmiş birden fazla güvenlik çemberine ihtiyaç duyar. Çemberlerin sayısı ise korunmak istenen yerin özelliğine ve mevcut şartlarına göre değişiklik gösterir. Her güvenlik çemberi insan, ekipman, prosedür ve denetim unsurları ile birlikte tasarlanmalıdır. Bu unsurlardan herhangi birinin eksikliği ya da zaafı o çemberin “delik”, yani “aşılabilir” olduğu anlamına gelir.

 • Site ve Rezidanslar
 • Otel ve Turistik Tesisler
 • Hastaneler
 • Fabrika ve Endüstriyel Tesisler
 • Holdingler
 • Satış Mağazaları
 • Eğitim Kurumları
 • Eğlence Merkezleri
 • Alışveriş Merkezleri
 • Havalimanı, Liman ve Marinalar
 • Enerji Santralleri
 • Akaryakıt Tesisleri
 • VIP Kişi Koruma
 • Spor Müsabakaları
 • Kamu Kurum ve Kuruluşları

Asist Güvenlik olarak,

aşağıda sunmuş olduğumuz tüm unsurları birebir uygulamaya koyarak, aylık raporlamalar halinde müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz.

İnsan

Hata yapmaya en açık unsurdur. Güvenlik personeline gerekli teorik ve metodolojik eğitimler verilir, iç ve dış denetimlere tabi tutulur, eğitimler drill (muharebe ve savunmaya yönelik) uygulamalarıyla desteklenerek insan kaynaklı hata payı minimize edilir.

Prosedür

Eğitimli güvenlik personeli, en üst düzey ekipmanlarla donatılır ve karşılaşacağı tüm senaryolar önceden tespit edilerek bu konuda bilgilendirilerek eğitilir. Yani rutin ve acil durum prosedürleri tüm ayrıntıları ile önceden belirlenmiştir. “Söz konusu güvenlik olduğunda, hiçbir şey şansa bırakılamaz.”

Ekipman

Ekipman, güvenlik çemberinin en önemli unsurlarından biridir. Bu doğrultuda, akıllı bina ve komplekslerden açık alanlara kadar geniş bir proje alanı spektrumuna uygun sabit güvenlik ekipmanı konumlandırması yapılır. Bunun haricinde, güvenlik personeli de ihtiyaca yönelik kapasitede güvenlik ekipmanıyla donatılır.

Denetim

Denetimsiz bir güvenlik sisteminde “insan” faktörü zamanla aksamaya başlar ve sistem er ya da geç çöker. İç denetim personelle paylaşılmayan bir takvimle haftanın en az 1 günü gerçekleştirilir ve düzenli raporlama yapılır. Ayrıca, bir bağımsız denetleme kuruluşu olan PSC PLUS, tüm projelerimizi ve personelimizi düzenli olarak denetime tabi tutmakta ve müşterilerimize düzenli raporlama yapmaktadır.

ASİST GRUP

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?