Spread the love

Asist Grup

Profesyonellik ve butik hizmet anlayışı bir arada!

Asist Grup, güvenlik sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip bir ekibin vizyonuyla Asist Güvenlik adıyla 2013 yılında kuruldu. Sektörün değişen ihtiyaçlarına cevap vermeyi kendine misyon edinen Grup, organizasyon yapısını bu doğrultuda geliştirerek 2015 yılında kurumsal servis-temizlik hizmetini faaliyet alanına dahil etmiştir. Grup, halen Asist Güvenlik ve Asist Servis-Temizlik olarak faaliyetlerini tek çatı altında sürdürmektedir.

Metropollerde değişen demografik yapı ve yaşam tarzı yepyeni gereksinimleri, problemleri ve güvenlik risklerini beraberinde getirmektedir. Asist Grup çağın gereksinimlerini sistemli bir şekilde belirleyerek, bu yeni hayat tarzlarına uyum sağlayacak uygulama ve çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Bu doğrultuda Asist Grup site güvenliğinden spor müsabakalarına, eğlence merkezlerinden endüstriyel tesislerin güvenliğine sektörün birçok alanında güvenlik ihtiyaçlarına en etkili şekilde karşılık vermektedir. Profesyonel güvenlik sistemlerini ve personelini, butik ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde geliştirmektedir. Böylece güvenlik sektöründe kritik önem taşıyan “hızlı karar alma ve hızlı hareket mekanizmalarıyla” rakiplerinin önüne geçmektedir.

Grup, metropollerde can ve mal güvenliği dışında ortağa çıkan bir diğer gereksinim olan hijyen standardını eksiksiz ve sistematik olarak karşılamak için Asist Servis-Temizlik yapılanmasını günden güne geliştirmekte ve daha fazla noktada hizmet vermektedir.

Profesyonel ve Butik Yapı

Profesyonellik ve butik hizmet anlayışı bir arada!

Asist Grup, sektördeki 20 yıllık deneyimini ve küresel standartlardaki hizmet kalitesiyle harmanlayarak oluşturduğu sorunsuz hizmet politikasını, butik ve projeye özel ihtiyaçlara özel geliştirdiği çözümlerle desteklemektedir. Bu da deneyimli bir ekip ve uzman kadrosunun sistemli olarak çalıştığı, düzenli iç ve dış denetime tabi tutulduğu ve her şeye rağmen hızlı ve pratik çalışan bir iş modeli ile mümkün olmaktadır.

Asist Grup, Türkiye geneli tüm projelerini bölgelere ayırmakta ve bu bölgelerde bölge ve operasyon müdürleri görevlendirmektedir. Gece ve gündüz denetimcilerinin haricinde, bölge müdürleri ve operasyon müdürleri projelerine haftada en az 3 gün iştirak etmektedir. Bu sayede müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemek üzere firmayı temsilen kararlar alınıp müşteri ve firma arasındaki iletişim kesintisiz olarak sağlanmaktadır.

Grup, projeye atadığı operasyon müdürleri ve proje sorumluları ile özel gün ve ayrıcalıklı durumlarda oluşabilecek geçici ve acil gereksinimlere hızlı tepki verebilmektedir. Ayrıca deneyimli kadrosuyla kriz yönetimi süreçlerini sorunsuz sürdürebilmeyi, mümkünse sorunlar ortaya çıkmadan müdahale etmeyi hedeflemektedir. Yaşanmış tecrübeler ve gerçek ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmiş organizasyon yapısı ile Asist Grup, müşterilerine profesyonel hizmeti, butik ve projeye özel çözümlerle birlikte sunmaktadır.


Spread the love